Állásajánlat

Alkalmazás üzemeltető és támogató munkatárs

Budapest | Published 8.Aug.2018

Feladatok:

  • Alkalmazás üzemeltetői és alkalmazás támogatói megoldások tervezésében és fejlesztésében érdekelt vagy

  • Net és PL/SQL fejlesztőkkel való együttműködés

  • Nagyvállalati rendszerek üzemeltetése, és rendszertervezési, fejlesztési folyamatokban való részvétel a fejlesztői csapat tagjaként

  • Alkalmazás üzemeltetői terület fejlesztési csapattal való közös együttműködésében (DevOps)

    • Elvárások:

      • Adatbázis-kezelői ismeretek (Oracle 11g)

      • Csapatmunkát támogató eszközök ismerete (Confluence, Jira, TFS)

      • Modern technológiák iránt való érdeklődés (C# .NET, Nagios)

      • Pénzügyi szektor iránti érdeklődés

      • Legalább két év szakmai tapasztalat alkalmazás üzemeltetőként / fejlesztőként

      • Társalgási szintű angol nyelvtudás

      Amit kínálunk:

      • Valódi szakmai fejlődési és karrier lehetőség

      • Technológiai innovációra nyitott környezet

      • Kiszámítható, stabil vállalati háttér

      • Versenyképes jövedelem

      • Barátságos és inspiráló munkakörnyezet

      • Összetartó, szakmailag magas szinten képzett közösség

      Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, bővebb részletekért keresd munkatársainkat, vagy pedig KATT a “Jelentkezés” gombra.

Várjuk a jelentkezésed!

Hegedűs Beáta

Technical Recruitment Specialist

bhegedus@skawa.hu

+36 70 772 2286