Állásajánlat

Analízis mérnök (Fogaskerékhajtások)

Budapest | Published 8.Aug.2018

Partnerünkről: Osztrák tulajdonú, autóipari területen tevékenykedő vállalat. Kutatás-fejlesztési tevékenységüknek eredményei a világ öt kontinensének személyautó-, nehézgépjármű-, munkagép- és hajóiparágában jelennek meg, de a műszaki innovációk az itthon előállított személyautókban és haszongépjárművekben is jelentkeznek közvetlen vagy közvetett módon. Csapatukat Analízis mérnök kollégával szeretnék bővíteni.

Feladatok

  • Aktív részvétel a fogaskerékhajtások fejlesztési munkájában

  • Szilárdsági méretezések elvégzése fogaskerekék kapcsolatokon, FE eszközök alkalmazásával

  • A vizsgált alkatrészek értékelése kifáradás szempontjából

  • Munkafolyamatok és új elemzési módszerek fejlesztésében való részvétel

  • Kísérleti módszerek kidolgozása tesztpadi környezetre

  • A K+F projektek technikai támogatása

  • Aktív együttműködés a nemzetközi csapattal

Elvásárok

  • Gépészmérnöki vagy mechatronikai MSc végzettség

  • 2+ év tapasztalat fogaskerék hajtások számításában/ fogaskerekek technológiájában

  • Erős elméleti tudás a fogaskerekek különböző típusaiban

  • FEM és fogaskerék elemző rendszerek ismerete

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, bővebb részletekért keresd munkatársainkat, vagy pedig KATT a “Jelentkezés” gombra.

Várjuk a jelentkezésed!

Hajzer Júlia

Recruitment Business Partner

jhajzer@skawa.hu

+36 30 820 0164