Állásajánlat

Analízis mérnök (Dinamika)

Budapest | Published 8.Aug.2018

Partnerünkről: Osztrák tulajdonú, autóipari területen tevékenykedő vállalat. Kutatás-fejlesztési tevékenységüknek eredményei a világ öt kontinensének személyautó-, nehézgépjármű-, munkagép- és hajóiparágában jelennek meg, de a műszaki innovációk az itthon előállított személyautókban és haszongépjárművekben is jelentkeznek közvetlen vagy közvetett módon. Csapatukat Analízis mérnök kollégával szeretnék bővíteni.

Feladatok

  • Dinamikai modellek építése és elemzése, dinamikai vizsgálatok elvégzése

  • Eredmények kielemzése, fejlesztési javaslattétel

  • Lengéstani, szilárdságtani és élettartam elemzések elvégzése komplex modelleken

  • Aktív szerepvállalás a legújabb fejlesztésekben

  • Szoros együttműködés a nemzetközi tervezőmérnöki és analízis osztályokkal

Elvárások

  • Msc gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy fizikus végzettség

  • Szilárdságtani és dinamikai tudás

  • Tapasztalat járműfejlesztés területén

  • Legalább egy dinamikai rendszer ismerete (Adams, Radios, Simpack, Excite, stb)

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, bővebb részletekért keresd munkatársainkat, vagy pedig KATT a “Jelentkezés” gombra.

Várjuk a jelentkezésed!

Hajzer Júlia

Recruitment Business Partner

jhajzer@skawa.hu

+36 30 820 0164