Állásajánlat

Automatizált Szoftvertesztelő

Budapest | Published 8.Aug.2018

Partnerünkről: Partnerünk termékei és szolgáltatásai lehetővé teszik, hogy elektronikusan is hitelesek és biztonságosak legyenek a vállalatok és intézmények mindennapi üzleti folyamatai. Minősített hitelesítés-, időbélyegzés- és archiválás- szolgáltató, PKI tanácsadó és PKI rendszerintegrátor vállalatként a hazai elektronikus üzleti megoldások meghatározó technológiai és jogi szakértője, szállítója.

Feladatok

  • Az elektronikus aláírást biztosító rendszerhez tartozó fejlesztések tesztelése

  • Java alapú üzleti szoftverek tesztelése csapatban (önálló munkavégzés)

  • Tesztesetek kidolgozása, teszt forgatókönyvek összeállítása

  • Teszteléssel kapcsolatos dokumentációk elkészítése

  • Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról

  • Csapatmunkában való aktív részvétel

  • Közös munka a fejlesztőkkel, az üzemeltetőkkel, a termékmenedzserekkel és a többi tesztelővel

Elvárások

  • Informatikai végzettség

  • Legalább 3 éves automatizált szofvertesztelői tapasztalat

  • Java progamozásinyelv ismerete

  • AT eszközök ismerete (Concordion, Arquillien, Selenium stb.)

  • Tervezési és dokumentálási készség, rendszerszemlélet, proaktivitás, precizitás

  • Webes technológiák ismeret: HTTP, REST, SOAP, HTML, Javascript, XML, JSON

  • Maven, Git ismerete

  • Angol nyelvismeret

Előnyök

  • Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség

  • Kriptográfiai, PKI alapismeretek

  • J2EE technológiák ismerete

  • CI eszközök tapasztalatok (pl Jenkins)

  • Módszertani ismeretek (TDD és BDD)

  • CD ismeretek

  • ISTQB vizsga

  • Felhasználói szintű Linux ismeretek

  • Docker, JMeter tapasztalat

  • WildFly alkalmazásszerver

  • Adatbáziskezelői ismeretek (SQL)

  • Agilis módszerek

Amit kínálnak

  • Fiatal, dinamikus csapat

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák

  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással

  • Részvétel magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében

  • Versenyképes jövedelem

  • Ingyenes, őrzött parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzó, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó

  • Rendszeres céges rendezvények

  • Stabilitás, korszerű munkahely, rugalmas munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, bővebb részletekért keresd munkatársainkat, vagy pedig KATT a “Jelentkezés” gombra.

Várjuk jelentkezésedet!

Hegedűs Beáta

Technical Recruitment Specialist

bhegedus@skawa.hu

+36 70 772 2286