Állásajánlat

Beágyazott Szoftverfejlesztő

Budapest | Published 8.Aug.2018

Partnerünkről: Osztrák tulajdonú, autóipari területen tevékenykedő vállalat. Kutatás-fejlesztési tevékenységüknek eredményei a világ öt kontinensének személyautó-, nehézgépjármű-, munkagép- és hajóiparágában jelennek meg, de a műszaki innovációk az itthon előállított személyautókban és haszongépjárművekben is jelentkeznek közvetlen vagy közvetett módon. Csapatukat Beágyazott szoftverfejlesztő kollégával szeretnék bővíteni.

Feladatok

  • Autóipari beágyazott szoftverek fejlesztése különböző vezérlésekhez

  • Verifikáció SIL, HIL rendszerekben

  • A fejlesztett szoftver dokumentációja

  • Igények és problémák szakmai egyeztetése a megrendelővel

Elvárások

  • Villamosmérnöki, informatikai vagy mechatronikai BSc/MSc végzettség

  • HW közeli beágyazott szoftver fejlesztési ismeretek

  • C programozási nyelv alapos ismerete

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • Autóipari kommunikációs protokollok ismerete (CAN, LIN, Flexray, Ethernet)

  • Autóipari elektronikai vezérlőegységek (ECU), szenzorok, aktuátorok ismerete

  • Méréstechnikai jártasság (pl. oszcilloszkóp ismerete)

  • Lelkes személyiség, szakmai igényesség

Amit kínálnak

  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben

  • Versenyképes jövedelem

  • Továbbképzések, tréningek

  • High-tech technológiák

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, bővebb részletekért keresd munkatársainkat, vagy pedig KATT a “Jelentkezés” gombra.

Várjuk jelentkezésedet!

Hajzer Júlia

Recruitment Business Partner

jhajzer@skawa.hu

+36 30 820 0164