Állásajánlat

C/C++ Fejlesztőt keresünk

C/C++ Fejlesztő

Budapest | Published 8.Aug.2018

Feladatok:

  • Algoritmusok és rendszerek implementálása és optimalizálása C/C++ nyelven

  • Agoritmusok és keretrendszerek implementálása OpenCL/CUDA környethez

  • Projektek alacsony és magas szintű optimalizálása dedikált eszközökre

  • Kutató és más fejlesztő munkatársakkal szoros együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú informatikai / mérnöki végzettség vagy hallgatói jogviszony

  • C/C++ nyelv magasszintű ismerete

  • Párhuzamosítási módszerek és eszközök ismerete (pl: OpenMP, MPI)

  • Optimalizáláshoz szükséges eszközök ismerete

  • Kiváló matematikai készség

  • Kritikus hozzáállás

  • Angol nyelvtudás (minimum középszinten)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Git, CMake, Jenkins ismerete

  • OpenCL/CUDA ismerete

  • Sebesség kritikus szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat

  • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés

  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt

  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Külföldi szakmai utak (Nyugat Európa, USA)

  • A legújabb technológiák alkalmazása

  • Együttműködés a világ vezető cégeivel (BOSCH, Intel, NVidia, Volvo, stb)

  • Akár azonnali belépés

  • Kreatív egyéni feladatok

  • Jó munkahelyi légkör

Várjuk a jelentkezésed!

Hegedűs Beáta

Technical Recruitment Specialist

bhegedus@skawa.hu

+36 70 772 2286