Állásajánlat

DevOps Engineer

Budapest | Published 20.Mar.2019

Partnerünkről: Partnerünk termékei és szolgáltatásai lehetővé teszik, hogy elektronikusan is hitelesek és biztonságosak legyenek a vállalatok és intézmények mindennapi üzleti folyamatai. Minősített hitelesítés-, időbélyegzés- és archiválás- szolgáltató, PKI tanácsadó és PKI rendszerintegrátor vállalatként a hazai elektronikus üzleti megoldások meghatározó technológiai és jogi szakértője, szállítója.

Feladatok

  • Részvétel DevOps fejlesztőként a cég projektjeiben

  • Általános iránymutatás a projekteken technikai menedzsment, vízió szempontjából

  • Megfelelő artifactok tervezése, implementálása, tesztelése, karbantartása

  • Részvétel és ajánlások megfogalmazása az automatikus deploymentben, a rendszerek tervezésének működtetése, fenntartása

  • Legfrissebb DevOpsos metodológiák implementálása

  • Cég fejlesztési módszertanára vonatkozó javaslatok és ajánlások megfogalmazása

Elvárások

  • Configuration Management eszköz ismeretek

  • Shell Scripting: BASH, PowerShell

  • Operációs rendszer ismeretek: Linux

  • CI/CD eszközök: GO, (Jenkins)

  • Build Automation: Maven (Gradle, Ant)

  • Version Management: Git, SVN

  • Web Server: Apache, Nginx, HAProxy

  • Programming Languages: Java, Python

  • Agile Methodologies: Scrum Configuration management ismeretek

Amit kínálnak

  • Fiatal, dinamikus csapat

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák

  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással

  • Részvétel magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében

  • Versenyképes jövedelem

  • Ingyenes, őrzött parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzó, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó, ingyenes REGGELI

  • Rendszeres céges rendezvények

  • Stabilitás, korszerű munkahely, rugalmas munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, bővebb részletekért keresd munkatársainkat, vagy pedig KATT a “Jelentkezés” gombra.

Várjuk jelentkezésedet!

Hajzer Júlia

Recruitment Business Partner

jhajzer@skawa.hu

+36 30 820 0164