Állásajánlat

Funkciófejlesztő

Budapest | Published 8.Aug.2018

Partnerünkről: Osztrák tulajdonú, autóipari területen tevékenykedő vállalat. Kutatás-fejlesztési tevékenységüknek eredményei a világ öt kontinensének személyautó-, nehézgépjármű-, munkagép- és hajóiparágában jelennek meg, de a műszaki innovációk az itthon előállított személyautókban és haszongépjárművekben is jelentkeznek közvetlen vagy közvetett módon. Csapatukat Funkciófejlesztő kollégával szeretnék bővíteni.

Feladatok

  • Jármű-hajtáslánc különböző elemeinek (pl. belsőégésű motor, sebességváltó) funkciófejlesztése grafikus programozási technológiával (Matlab/Simulink)

  • Vezérlő és diagnosztikai funkciók fejlesztése

  • Részvétel kutatás-fejlesztési projektekben

Elvárások

  • Mechatronikus / villamosmérnöki / gépészmérnöki / közlekedésmérnöki / informatikus végzettség VAGY folyamatban lévő tanulmányok

  • Tapasztalat modell alapú funkciók fejlesztésében (Matlab/Simulink)

  • Önálló munkavégzés

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Jó kommunikációs, kiváló analitikus gondolkodás, megbízható, felelősségteljes és kezdeményező személyiség

Amit kínálnak

  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben

  • Versenyképes jövedelem

  • Továbbképzések, tréningek

  • High-tech technológiák

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, bővebb részletekért keresd munkatársainkat, vagy pedig KATT a “Jelentkezés” gombra.

Várjuk jelentkezésedet!

Hegedűs Beáta

Technical Recruitment Specialist

bhegedus@skawa.hu

+36 70 772 2286