Állásajánlat

IT Support Engineer

Budapest | Published 8.Aug.2018

Csatlakozz hozzánk! Easyling (www.easyling.com) csapatunkba keresünk új munkatársat “IT Support Engineer” pozícióba.
Ha napi szinten szeretnéd használni az angol nyelvtudásodat és szívesen dolgoznál egy menő nemzetközi projekten (ír, brit, amerikai, spanyol, japán ügyfelek), nálunk a helyed!

Feladatok

  • Napi szintű rendszeradminisztráció ellátása

  • Felhasználók támogatása angol nyelven

  • Új funkciók implementálása és integrálása

  • Kliens oldali programozás

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

  • Dokumentáció

Elvárásaink

  • Informatikai végzettség

  • Tapasztalat az alábbi technológiákban: JavaScript, HTML, CSS

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Kiváló kommunikáció és problémamegoldó képesség

  • Önálló munkavégzés

Ezért jó nálunk dolgozni

  • Belvárosi (V. kerületi) iroda

  • Folyamatos fejlődési lehetőség

  • Rendszeres kisebb-nagyobb csapatépítő tréningek

  • Rugalmas, startup közeg

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, bővebb részletekért keresd munkatársainkat, vagy pedig KATT a “Jelentkezés” gombra.

Várjuk jelentkezésedet!

Hegedűs Beáta

Technical Recruitment Specialist

bhegedus@skawa.hu

+36 70 772 2286