Állásajánlat

Üzemeltetési Vezető

Budapest | Published 21.Mar.2019

Partnerünk termékei és szolgáltatásai lehetővé teszik, hogy elektronikusan is hitelesek és biztonságosak legyenek a vállalatok és intézmények mindennapi üzleti folyamatai. Minősített hitelesítés-, időbélyegzés- és archiválás- szolgáltató, PKI tanácsadó és PKI rendszerintegrátor vállalatként a hazai elektronikus üzleti megoldások meghatározó technológiai és jogi szakértője, szállítója.

Feladatok

  • Üzemeltetési csapat szakmai vezetése, feladatok tervezése, összefogása

  • Rendszer infrastruktúra tervezésének támogatása

  • Ügyfeleinknél telepített java, és C alapú aláíró alkalmazások telepítése, konfigurálása

  • Fejlesztőket és fejlesztést támogató rendszerek üzemeltetése

  • Hitelesítésszolgáltatási infrastruktúra üzemeltetése

  • Fejlesztési és üzemeltetési folyamatok automatizálása

  • Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról

  • Csapatmunkában való aktív részvétel

  • Megfelelő ügyfél kommunikáció

  • Közös munka a termékmenedzserekkel és a tesztelőkkel

Elvárások

  • Informatikai rendszerek üzemeltetésében szerzett, minimum 8 éves tapasztalat

  • Linux rendszerek (elsősorban CentOS) készségszintű ismerete

  • Windows OS ismeret

  • Scriptnyelvek ismerete (főként bash / perl / python)

  • Dokumentációs ismeretek

  • Hálózati ismertek

  • High availibility megoldások

  • Képesség a szisztematikus munkavégzésre mind csapatban, mind önállóan

  • People management és leadership skillek

  • Jó problémamegoldó képesség

  • Kreatív gondolkodásmód

  • Nyitottság és folyamatos fejlődés

  • Eredményorientáltság

  • Belső motiváció

  • Angol szakmai dokumentációk olvasása

Előnyök

  • Agilis módszerekkel szerzett tapasztalat

  • Nginx, Apache, Mysql, NTP, Zorp üzemeltetési ismeretek

  • Virtualizációs megoldások ismerete (VMware, Proxmox)

  • Docker, Kubernetes

  • Mariadb és Oracle adatbázisok ismerete

  • Alkalmazásszerverek működésének ismerete

  • Verziókezelő rendszerek ismerete (git/svn)

  • Automatizált tesztelés ismeretek

  • Continuous Integration és Continuous Delivery megoldások ismerete

Amit kínálnak

  • Fiatal, dinamikus csapat

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák

  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással

  • Részvétel magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében

  • Versenyképes jövedelem

  • Ingyenes, őrzött parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzó, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó, ingyenes REGGELI

  • Rendszeres céges rendezvények

  • Stabilitás, korszerű munkahely, rugalmas munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, bővebb részletekért keresd munkatársainkat, vagy pedig KATT a “Jelentkezés” gombra.

Várjuk a jelentkezésed!

Hajzer Júlia

Recruitment Business Partner

jhajzer@skawa.hu

+36 30 820 0164