Állásajánlat

Vezető Üzleti elemző

Budapest | Published 8.Aug.2018

Feladatok:

  • Üzleti igények és ügyviteli folyamatok felmérése, tervezése az érintett területek bevonásával és az igények összeállításának támogatása

  • Az üzleti igények tervezésével párhuzamosan

  • Részletes folyamatdokumentáció

  • Tesztesetek összeállítása

  • Ügyviteli eljárásrendek és utasítások készítésének támogatása és összehangolásának támogatása

  • Projektekben, informatikai és üzleti fejlesztési feladatokban való aktív részvétel

  • Folyamatszervezési módszertan fejlesztése és a fejlesztés irányának
    meghatározása

  • Informatikai és üzleti fejlesztések tatalmának felügyelete

  • Kapcsolattartás és együttműködés a rendszerfejlesztési és az üzleti területetekkel a folyamatok IT támogatásának tervezésében

  • Ügyvitelszervezési, folyamatszervezési feladatok minőségbiztosítása

  • Folyamatszervezők munkájának szakmai, szervezési és üzleti támogatása teljes vállalati szinten

  • Folyamatszervezési feladatok éves tervezése és azok rendszeres nyomon
    követése, státuszolása

  • Projektekben az üzleti és folyamatszervezési irányok képviselete

  • Több rendszert érintő igények/projektek szervezési, fejlesztési és tesztelési feladatainak összefogása, koordinálásának támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Közgazdász/Pénzügyi)

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • MS Office ismeretek

  • 2-3 éves Folyamatszervezői, üzleti elemző területen szerzett folyamat-modellezési tapasztalat (BPMN)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, bővebb részletekért keresd munkatársainkat, vagy pedig KATT a “Jelentkezés” gombra.

Várjuk a jelentkezésed!

Hajzer Júlia

Recruitment Business Partner

jhajzer@skawa.hu

+36 30 820 0164